Żółto-niebieskie rozpoczęcie roku szkolnego

Gdyńskie Liceum Autorskie od 1 września 2009 prowadzi klasy sportowe złożone z młodych piłkarzy Arki Gdynia. Ten ciekawy projekt edukacyjny realizowany jest we współpracy szkoły i klubu sportowego. Życzymy sukcesów na wszystkich polach i zapraszamy na filmy, z udziałem Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Joanny Zielińskiej, dyrektor Gdyńskiego Liceum Autorskiego Anny Stasiowskiej, dyrektora sportowego SSA Arka Gdynia Andrzeja Czyżniewskiego i trenera-koordynatora Jacka Dziubińskiego oraz uczniów i nauczycieli. TAG!
Ucho Gdynia Gazeta Świętojańska
Rozpoczęcie roku szkolnego w Gdyńskim Liceum Autorskim STO, obiekty Arki Gdynia, 1 września 2009. 1/2. Jeśli masz kłopoty z „odpaleniem” filmu, wejdź tutaj
Ucho Gdynia Gazeta Świętojańska
Rozpoczęcie roku szkolnego w Gdyńskim Liceum Autorskim STO, obiekty Arki Gdynia, 1 września 2009. 2/2. Jeśli masz kłopoty z „odpaleniem” filmu, wejdź tutaj