Gdzie ci mężczyźni… oczywiście w naszej szkole!

W czwartek 30 września młodzież hucznie obchodziła Dzień Chłopaka. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przygotowały program artystyczny oraz konkurs dla chłopców. Jury w składzie: Dyrektor Anna Stasiowska, Wicedyrektor Lucyna Bernardelli oraz Hanna Nowobilska oceniły zmagania chłopców z trudnymi tematami: czym różni się spódniczka od sukienki, i jaki jest ideał teściowej. Najlepszy okazał się Żemek (Maciej Żemojtel), który „zgarnął” tytuł Mistera GLA, pozostałe miejsca medalowe zajęli Nikolas Drzewiecki i Filip Patok. Nagrodę w kategorii „Najładniejszy uśmiech” otrzymał Jakub Szymański, a Playboya GLA Robert Ziętarski. Publiczność nagrodziła oklaskami Kalego (Bartosza Kaliszczaka) i jemu przypadł tytuł Mistera Publiczności. Na zakończenie dziewczęta wykonały mistrzowskiego kankana.