Dziewczyny ze ścisłych zapraszają na webinarium

webinar_31_03_2017Szanowni Uczniowie!
Czy wybraliście już kierunek studiów? Wiecie jak się tam dostać lub – co ważniejsze – jak przetrwać? Grupa studentek i absolwentek Biotechnologii postanowiła wyjść Wam na przeciw i zorganizować webinarium, w którym pomogą rozwiać wasze wątpliwości. Już w piątek 31 lutego o godzinie 19:00 będziecie mieli możliwość dowiedzieć się jak wygląda studiowanie Biotechnologii, jakie to daje perspektywy, gdzie można znaleźć pracę, usłyszeć refleksje absolwentek. oraz będzie mieli możliwość do zadania własnych pytań na żywo poprzez czat. Wystąpią:

Katarzyna Szpyt, 4 rok Biotechnologii, specjalność Biotechnologia molekularna, Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego
Ala Przychodzka,  4 rok Biotechnologii, specjalność Biotechnologia molekularna, Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego
Aleksandra Sobiech, 2 rok Biotechnologii, Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii , Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 Magdalena Tyrakowska, 2 rok Biotechnologii, Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii , Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Bernadetta Ryńska, 2 rok Biotechnologii, Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii , Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, absolwentka rolnictwa

Wszystkie szczegóły odnośnie wydarzenia znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/events/212175599265453/. Do zobaczenia we wtorek!

Z poważaniem,
Fundacja Edukacyjna Perspektywy