Idziemy na GREASE !!!

14 marca o godzinie 11:00 uczniowie klasy IIA udają się na spektakl GREASE do Teatru Muzycznego.

Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50 – te! „Grease” to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton – John. Jeden z najbardziej dochodowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu). Amerykańska szkoła średnia; przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach – niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerlederki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna!

Przeczytaj recenzje w Porcie Kultury:
Szybciej, głośniej, więcej czadu! Po premierze „Grease” w Teatrze Muzycznym w Gdyni
Niewinność utracona czyli rockandrollowa jazda bez trzymanki z zapiętymi pasami