Niecodzienne odkrycie w GLA

Jeszcze do niedawna nikt nie pomyślałby o tym, że w GLA uczy się młody dramatopisarz.  Jest nim uczeń IIA – Patryk Kujawa. Wczoraj śnił o karierze sportowca, dzisiaj być może marzy, aby pójść w ślady Pilcha albo Sapkowskiego.
Zanim jednak Patryk osiągnie wielki sukces zawodowy musi skupić się na szlifowaniu sowich umiejętności. Pierwszym krokiem do realizacji marzeń jest udział w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Teatralnym I Mała Nagroda Dramaturgiczna. Patryk zakończył już swoje dzieło – dramat zatytułowany… – właśnie tytuł pozostaje jeszcze tajemnicą, którą niebawem odkryjemy przed wami.
Akcja utworu związana jest z GLA, Gdynią, a także z niektórymi uczniami naszej szkoły. Jak dla mnie to bardzo ciekawa opowieść, w której wszystko może się zdarzyć – wystarczy tylko pomarzyć.