85. urodziny w Gdyni: gorąca czekolada i nie tylko!

Historia naszej szkoły od samego początku była związana z Gdynią. To miasto bliskie uczniom i nauczycielom, tereny wielu akcji społecznych, które organizowaliśmy w różnych dzielnicach Gdyni.
W tym tygodniu obchodzimy 85. urodziny Gdyni. Z tej okazji powstał specjalny serwis urodzinowy http://www.85latgdyni.pl/ . Na stronie znajdziemy obok historii i anegdot, również niespodzianki i ciekawostki związane z naszym miastem. Na stronie znajdziecie także informacje co będzie się działo 10 lutego z inicjatywy naszych uczniów i pracowników m.in. gorąca czekolada,  autorski film „85 na 85” i inne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w urodzinach Gdyni! Jeżeli masz dla nas ciekawą historię, zdjęcia, filmy lub poprostu chciałbyś się podzielić swoją refleksją na temat Gdyni skontaktuj się z nami: razem@razem.pl