1 listopada Dzień Wszystkich Świętych

1 listopada Dzień Wszystkich Świętych

Pamiętamy o naszym Nauczycielu – Wychowawcy i Trenerze

1 listopada obchodzimy Dzień Wszystkich Świętych, jest to dzień w którym w sposób szczególny upamiętniamy osoby, których już z nami nie ma, naszych bliskich, dziadków, rodziców, przyjaciół, wszystkich z którymi dzieliliśmy część naszego życia.

Szczególne miejsce w naszej pamięci zajmują wspomnienia o naszym wspaniałym nauczycielu i wychowawcy Grzegorzu Pietrusze, który przekazał nam nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim wiele ważnych w życiu wartości, nauczył empatii, życzliwości, pogody ducha i obdarował olbrzymią ilością uśmiechów. Kogo teraz zapytamy o pogodę i kto z taką pasją przekaże nam jej prognozę? Tęsknimy, ale jesteśmy bardzo wdzięczni za czas, który mogliśmy spędzić wspólnie.

W naszych sercach i wspomnieniach na zawsze pozostanie wspaniały trener i wychowawca młodych piłkarzy, prezes klubu Arka Gdynia Jacek Dziubiński. Trenerze uczyłeś nie tylko dobrej gry, ale przede wszystkim rozwijałeś wśród młodych piłkarzy ich umiejętności, nauczyłeś współpracy, skłaniałeś do myślenia i wychowywałeś. Imponowałeś nam swoją determinacją, pasją, siłą i odwagą, byłeś człowiekiem o wielkim sercu i tak zostałeś przez nas zapamiętany.

Na zawsze pozostaniecie w naszej pamięci.