Zaproszenie na WOŚP!

Sztab XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już 08 stycznia 2012!

Artyści Trójmiasta na jednej scenie! Unikalne koncerty! Mocne, rockowe brzmienia! Rodzinne imprezy! Moc atrakcji dla najmłodszych! Te wszystkie wydarzenia oraz wiele innych przygotował dla Was nasz Sztab WOŚP In gremio! Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!  

 

    Gramy z Orkiestrą od początku i nasz Sztab w dotychczasowych edycjach zebrał już 165570 zł! W tym roku będziemy grali w Gdyni i w Sopocie. Zapraszamy na wyjątkowe imprezy i unikalne koncerty na których nie można po prostu nie być!

    Koncert „Śpiewający aktorzy” w Sopocie zaspokoi gusta miłośników teatru i sztuki wysokiej. Zwolenników „mocniejszego” brzmienia zainteresuje energetyczny, rockowy koncert w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni. Dla naszych najmłodszych i ich rodziców przygotowaliśmy imprezę rodzinną w Pierwszej  Społecznej Szkole Podstawowej na Witominie pełne atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na plaży Miejskiej w Gdyni odbędą się imprezy mające na celu popularyzację i przybliżenie mieszkańcom naszego miasta sportów ekstremalnych.

     Jak zawsze chcemy, by imprezy wspomagające tak szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom,  były jak najokazalsze, a nasi wolontariusze zebrali jak najwięcej potrzebnych środków. Dlatego też zwracamy się do Was z apelem drodzy rodzice, uczniowie, sympatycy, wszyscy którym leży na sercu idea bezinteresownej pomocy dzieciom!

Prześlijcie tą informację swoim znajomym, polecajcie, informujcie i namawiajcie, a wreszcie bądźcie z nami w ten wyjątkowy dzień! Życzymy dobrej zabawy! Postarajmy się, by najbliższa Orkiestra zagrała donośnie jak nigdy dotąd!

Miejsca w których gramy w  niedzielę 8 stycznia 2012:

 

Teatr Wybrzeże

Scena Kameralna ul. Bohaterów Monte Cassino 30, Sopot, w godz. 12.00-15.00.

Koncert „Śpiewający aktorzy”

 

W koncercie wezmą udział aktorzy wszystkich repertuarowych scen teatralnych w Trójmieście, wyrażając przy tym wspólnotową potrzebę artystycznej ekspresji w imię szczytnego celu pomocy dzieciom. Każdy będzie mógł uczestniczyć w koncercie za symboliczną „wrzutę” do puszki. Koncert dla młodych i dojrzałych, energetyczny, wspomnieniowy i niezapomniany. Podczas koncertu odbędą się aukcje i licytacje atrakcyjnych gadżetów. www.koncert2012.razem.pl

 

Klub Muzyczny „UCHO”

ul. Świętego Piotra 2, Gdynia Centrum, godz. 15.30-22.00

Koncert w Klubie Muzyczny „UCHO”

 

Energetyczny koncert rockowy, obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników mocnego brzmienia. Zagrają  m. inn: Rum, Brightless, Naked Brown, Hold Back the Day, Empire. Blue Jay Way, Bruderschaft. Podczas koncertu odbędą się aukcje i licytacje atrakcyjnych gadżetów.

 www.ucho2012.razem.pl

 

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa

ul. Strażacka 15, Witomino,  godz. 10.00-16.00 (siedziba Sztabu In gremio)

 

Impreza dla całych rodzin z mnóstwem atrakcji dla naszych milusińskich. W programie m. in.: kiermasz rozmaitości (niepowtarzalna okazja zakupu pamiątek WOŚP) i loteria fantowa (każdy los wygrywa!), prezentacja budowy i wyposażenia jachtu, konkurs węzłów żeglarskich, pokaz ratownictwa medycznego oraz techniki udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy – maski karnawałowe, sprzedaż biżuterii artystycznej, występy artystyczne uczniów Ognisko Muzyczne „Rytm” oraz zaproszonych gości, pokaz kung – fu, najpopularniejsze piosenki ze znanych musicali, występy młodych talentów, warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży, konkursy karaoke,  aukcje oraz kawiarenka muzyczna, cukiernia oraz bar sałatkowy, konsultacje bioenergoterapeutyczne (Jan Treppner). Szczegóły na : www.pssp.edu.pl

Cafe Contrast i GOSiR    Plaża Miejska w Gdyni,  godz. 11.00-15.00

Jak co roku Contrast Cafe organizuje na Plaży Miejskiej w Gdyni imprezę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza akcja ma na celu popularyzację i przybliżenie mieszkańcom naszego miasta sportów ekstremalnych. W programie między innymi: Zawody Motocrossowe na Plaży Miejskiej o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni, Desant Morskiej Jednostki Działań Specjalnych FORMOZA, pokazy paralotniowe, przejażdżki samochodami terenowymi, pojazdami militarnymi i quadami, pokazy jazdy na motocyklach trialowych i motocrossowych, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw dla dzieci, gorący poczęstunek- wojskowa grochówka. Całość poprowadzi Paweł,, Konjo’’ Konnak.

Organizatorzy: Stowarzyszenie In gremio, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa, Teatr Wybrzeże, Cafe Contrast, GOSiR,   Pierwsze Społeczne Gimnazjum, Gdyńskie Liceum Autorskie STO, Ognisko Muzyczne RYTM, Ośrodek Psychologiczno – Pedagogiczny RAZEM.

Więcej informacji: tel. 058 624 05 09, 058 624 34 54, kom. 607844622 oraz www.ingremio.razem.plwww.pssp.gla.edu.pl