Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Niby wszyscy wiemy, że wakacje trwały rekordowo długo, ale 4 września jakoś nie było tego czuć… Mimo to, chłopcy wyszli na murawę z fasonem, sprężystym krokiem, mając przed sobą jeszcze jeden dzień bez szkoły.

Do świetnie prezentujących się młodych graczy Arki Gdynia po wybrzmieniu hymnów: klubowego i państwowego słowa powitania skierowali przedstawiciele Klubu oraz pani Dyrektor. Dyrektor Lucyna Bernardelli oficjalnie uznała rok szkolny 2023/24 za rozpoczęty. Obecni na uroczystości przedstawiciele grona pedagogicznego, w tym wychowawcy klas GLA, przez chwilę zadumali się nad wyzwaniami i szansami, jakie może on przynieść – i jesteśmy pewni, że uczniowie także poczuli powagę sytuacji. Szczególnie maturzyści, których serdecznie pozdrawiamy!