Nasza absolwentka w rewelacyjnym spektaklu Przygody Sindbada

Nasza zeszłoroczna absolwentka Julka Okoń występuje w spektaklu, który portal Trójmiasto.pl przedstawia takim zdaniem: „Barwny, kolorowy i pomysłowo wykonany spektakl teatralno-akrobatyczny. Chociaż opowieść jest prościutka, ujmuje małego i dużego widza”. Już 10. maja po raz kolejny będzie można obejrzeć przedstawienie w Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia.
To niespotykana forma widowiska poprzez zastosowanie technik tańca akrobatycznego w powietrzu, osnuta na znanej baśni „Przygody Sindbada Żeglarza”, z użyciem technik audio-wizualnych, zapewni każdemu dziecku jak i starszym wiele wrażeń a przede wszystkim formę spędzenie wakacyjnego czasu.
Mało dialogów a dużo tańca, tak w skrócie można scharakteryzować spektakl. Barwne kostiumy, widowiskowość formy, dopracowanie plastyki świateł doskonale odbierane są przez widownię. Spektakl wzbudził ogromne zainteresowanie i zachwyt zarówno u dzieci w różnym wieku jak i rodziców.
Premiera spektaklu odbyła się w grudniu 2012 r w Dubaju, przy współpracy Saltimbanco Italiano, gdzie została bardzo ciepło przyjęta przez widzów. Historia Sinbada Żeglarza, opowiada o jego niebywałych perypetiach, z których wychodzi cało dzięki pomocy księżniczki Mariny. W miarę czasu dostrzega w sobie takie cechy jak przyjaźń, uczciwość oraz poświęcenie. W widowisku udział biorą artyści Gdyńskiego Akrobatycznego Teatru Tańca MIRA – ART.