Nasz tegoroczny absolwent powołany do kadry U-20!

Michał Marcjanik został dodatkowo powołany do kadry U-20 na mecz z Włochami rozgrywany w ramach Turnieju Czterech Narodów.

Na zgrupowaniu przebywają już trzej nasi zawodnicy: Michał Szromnik, Mateusz Szwoch i Michał Rzuchowski.

Za naszymi reprezentantami piątkowa porażka z Niemcami 0:2. Cały mecz rozegrał Michał Szromnik. W drugiej połowie grał Michał Rzuchowski.

Jak przekazał nam nasz pomocnik wszyscy „Arkowcy” liczą , że zagrają przeciwko Włochom i tym razem zdobędą 3 punkty.

„Mecz ustawiła czerwona kartka już w 6 minucie dla naszego zawodnika. Przeciwko Niemcom grając w pełnym składzie mielibyśmy większe szanse na korzystny wynik. Teraz czekamy na Włochów”.

Marcjanik zastąpi w kadrze ukaranego czerwoną kartką w spotkaniu z Niemcami Michała Koja.

W środę 11 września o 20:30 Polska zagra w Szczecinie z reprezentacją Włoch.