Wspólny toast gorącą czekoladą z okazji Urodzin Gdyni! 88 prezentów dla naszego miasta!

W najbliższy poniedziałek, 10.02 o godzinie 13:00 pod gdyńskim Infoboxem odbędzie się nietypowa uroczystość. Uczniowie Gdyńskiego Liceum Autorskiego STO oraz Pierwszego Społecznego Gimnazjum będą rozdawać gorącą czekoladę i zachęcać przechodniów do wspólnego urodzinowego zdjęcia!

Punktualnie o godzinie 13:00 zostanie wzniesiony toast! W tym momencie, będziemy chcieli zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

To jednak nie koniec atrakcji – zachęcamy mieszkańców do przynoszenia udekorowanych kartonów, stylizowanych na pudełka z prezentami.

Skoro Gdynia obchodzi swoje 88 urodziny, to chcemy, aby było 88 pięknie przystrojonych paczek, na których przechodnie będą mogli złożyć swoje życzenia! Na końcu ułożymy je w jeden, olbrzymi, prezent dla naszego miasta! Niech będzie to największy prezent tego dnia, jaki będzie można zobaczyć w Gdyni!

Więcej informacji o wydarzeniu na fejsie – kliknij