Zaczynamy kolejny wyjątkowy rok!

ZyczeniaNoworoczne2015

Wspaniałe wyniki naszych uczniów, udane występy w konkursach i olimpiadach, a także seria wydarzeń zorganizowanych przez nasze szkoły i prowadzące je stowarzyszenia m.in. gdyński finał WOŚP, Przegląd Twórczości Dziecięcej RAZEM, konkursy: My Favourite Things, Melting POT, Wojewódzka Liga Przyrodnicza, Bitwa na Obrazki Logiczne, „Nie klikam. Gram i czytam”, Być jak Sherlock Holmes sztuki, „Focus of America”, „Mein Bildworterbuch”, Konkurs Fotograficzny „Kocham”, „Łam język z głową”, wydarzenia: toast gorącą czekoladą z okazji Urodzin Gdyni, Konferencja psychologiczna: STOP Cyberprzemocy, Gdyńska Szkoła Rowerowa, Gdyńskie Nocne Przejazdy Rowerowe, dzień ‪#‎gdyniarowerem‬, Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta, X Niemieckojęzyczny Szkolny Festiwal Teatralny, realizacja dwóch ministerialnych projektów grantowych „Tato, a dziadek powiedział… II” i „Młodzi, świadomi, aktywni II”, wybudowanie nowoczesnego wielofunkcyjnego boiska przy szkole i zmiana wejścia i parkingu przed budynkiem, zdobycie 4 tytułów Mistrzyń Polski przez nasze uczennice reprezentujące klub Sztorm Gdynia, udział w akcji „Gdynia – miasto 25 lecia”, uczestniczenie w pracach Gdyńskiej Rady Pożytku Publicznego oraz Gdyńskiej Rady Rowerowej, wyjątkowe obchody 10 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, projekty filmowe, koncerty Centrum Muzycznego RYTM… i wiele innych wydarzeń. Tak, ten rok był wyjątkowy, ale obiecujemy, że następny będzie oczywiście jeszcze lepszy 🙂 

Życzymy Państwu, aby nadchodzący rok obfitował w same wyjątkowe dni!