Przeminęło z wiatrem

Konieczność zamknięcia szkoły dla uczniów na kilka wiosennych miesięcy była dla nas przykrym zaskoczeniem.

Uczniowie po pierwszym szoku zabrali się za naukę, co w warunkach domowych okazało się dużym wyzwaniem, więc tym najbardziej zmotywowanym z Was należą się wielkie gratulacje.

Po krótkim okresie wdrażania i omawiania z uczniami procedur nauczyciele starali się jak mogli, by w nowej sytuacji przekazać każdemu z uczniów i uczennic tyle wiedzy i umiejętności ile powinni posiąść.

Administracja Szkoły koordynowała zdalnie pracę wszystkich nauczycieli, przekazywała zarówno im jak uczniom ogrom wciąż spływających informacji oraz podejmowała mnóstwo ważnych decyzji w zmienionej rzeczywistości i przy niepełnych danych.

Kończąc ten rok szkolny życzymy Uczniom, ich Rodzicom i Opiekunom, a także – co tu ukrywać – sobie nawzajem przynajmniej chwilowego wytchnienia od niepewności przenikającej nasze życie i pracę w ostatnim czasie oraz tego, by rozpoczęcie roku 2020/21 odbyło się na odległość wyciągniętej dłoni, nie kabla światłowodowego czy zasięgu routera.

Bardzo na to liczymy i mamy nadzieję, że także Wam, uczniom, trochę brak fizycznej obecności budynku szkolnego, siebie nawzajem i Waszych nauczycieli.

Do zobaczenia za (prawie) dwa miesiące!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *