Pomoc dla Ukrainy

Wobec grozy niesprowokowanej, bezsensownej napaści Rosji na Ukrainę czujemy się często bezradni. Podobnie, kiedy zastanawiamy się, jak daleko na zachód prezydent Putin wyśle swoich żołnierzy.

To wspaniałe, że tak wielu z nas zdecydowało się w tej strasznej dla naszych najbliższych sąsiadów działać. Skala pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz osobom walczącym w niej z najeźdźcami jest niewiarygodna. Także stowarzyszenie In Gremio, we współpracy z prowadzonym prze siebie GCOP – Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych daje od siebie, ile może.

Wszystkie szkoły z naszej gdyńskiej rodziny włączają się w pomoc dla Ukrainy prowadząc zbiórki potrzebnych artykułów. Jeśli tylko mogą Państwo zasilić je oddając coś z poniższej listy, będziemy bardzo wdzięczni.

Uwaga! Zbieramy również pieniądze na porzucone, chore i ranne zwierzęta z obszarów objętych wojną na Ukrainie. Istnieje także możliwość adopcji.

Potrzebne są:

Dla najmłodszych:
pieluchy jednorazowe,
chusteczki higieniczne,
kaszki dla niemowląt.
szczoteczki do zębów dla dzieci
pasty do zębów dla dzieci.

Środki higieny osobistej:
mydło,
podpaski,
pasty i szczoteczki do mycia zębów,
ręczniki papierowe i papier toaletowy,
nowe, duże ręczniki kąpielowe,
nowe czajniki elektryczne.

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.