Żegnaj szkoło, witajcie egzaminy maturalne :-)

Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej już za nami.

Zgromadzeni na widowni uczniowie młodszych klas i rodzice tegorocznych maturzystów oklaskiwali przemówienia dyrektor Gdyńskiego Liceum Autorskiego Lucyny Bernardelli, Anny Stasiowskiej – prezes stowarzyszenia In Gremio – oraz jego wiceprezesa, Marka Radyki.

Po przemówieniach nastąpiło wręczenie wyróżniającym się uczniom pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych, a później – wszystkim trzecioklasistom zostały wręczone świadectwa szkolne. Oprócz nich, uczniowie uczęszczający do szkoły w wyjątkowo trudnych czasach pandemii Covid-19, a także rosyjskiej napaści na Ukrainę zostali obdarowani medalami: wyrazem podziwu dla ich wytrwałości i motywacji do nauki.

Już za dwa dni chłopaki zaczną pisać egzaminy maturalne. Trzymamy za Was kciuki!