Jak dotrzeć?

[googleMap name=”Gdyńskie Liceum Autorskie” description=”Tu jest nasza szkoła” width=”450″ height=”450″ directions_to=”false”]Gdynia, Pomorska 39/41[/googleMap]
Samochód:

 • Z Wejherowa : Należy dojechać do Gdyni ulicą Morską omijamy Centrum i dalej prosto wjeżdżamy na ulicę Śląską i dalej jak niżej.
  Z Gdyni – Centrum: Zmierzamy w kierunku Węzła Cegielskie ulicą Śląską. Przy skrzyżowaniu na wysokości PROKOMU należy skręcić w prawo w ul. Nowogrodzką, przeciąć dalej prosto ulicę Warszawską i po 50 metrach skręcić w lewo w ulicę Pomorską. Około 50 metrów po skręcie po lewej stronie znajduje się duży, czteropiętrowy budynek z dużymi neonowymi tablicami z nazwą Szkoły w żółto- niebieskich barwach.
 • Z Redłowa: Jadąc ulicą Zwycięstwa, należy dojechać do ronda Maksymiliana, skręcić w lewo, przejechać pod wiaduktem kolejowym i w prawo wyjechać na ulicę Śląską. Na pierwszych światłach skręcić w lewo i na następnym rozwidleniu w prawo w ulicę Warszawską którą należy jechać prosto do pierwszych świateł. Na nich skręcić w lewo w ulicę Nowogrodzką i po 50 metrach znów w lewo. Około 50 metrów po skręcie po lewej stronie znajduje się duży, czteropiętrowy budynek z dużymi neonowymi tablicami z nazwą Szkoły w żółto- niebieskich barwach.
 • Z Gdańska, Sopotu: Najlepiej dojechać obwodnicą. Należy zjechać drugim zjazdem na terenie Gdyni – zjazd na Witomino, skręcić w prawo, kierując się na Witomino (ulica Chwarznieńska) i na dużym skrzyżowaniu ( przy Centrum Witawa) ze światłami skręcić w lewo w ulicę Rolniczą. Jadąc nią dojeżdżamy do rozwidlenia na którym skręcamy w lewo na ulicę Witomińską. Przejeżdżamy koło cmentarza i na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w lewo w ulicę Warszawską, którą należy jechać prosto do pierwszych świateł. Na nich skręcić w lewo w ulicę Nowogrodzką i po 50 metrach znów w lewo. Około 50 metrów po skręcie po lewej stronie znajduje się duży, czteropiętrowy budynek z dużymi neonowymi tablicami z nazwą Szkoły w żółto- niebieskich barwach.

Komunikacja Miejska:

 • Z Gdyni – Centrum ul. Władysława IV w kierunku Sopotu, autobusy nr: 141, 137, 190 – należy wysiąść na pierwszym przystanku na ul. Witomińskiej, nad którym znajduje się Dom Aktora, należy skierować się pod górę w jego kierunku i wychodząc za nim na ulicę Pomorską kierować się cały czas prosto w kierunku centrum Gdyni.
 • Z Gdyni ( dzielnice Pustki- Cisowskie, Chylonia ,Grabówek) autobus: 141, trolejbusy: 26, 22, 30 , wysiadamy na drugim przystanku na ulicy Warszawskiej, 200 metrów prosto i na skrzyżowaniu ze światłami w prawo, zaś po 50 metrach w lewo i wychodzimy na ulicę Pomorską.
 • Z Gdyni Redłowa trolejbus: 26, wysiadamy na pierwszym przystanku na ulicy Warszawskiej, kierujemy się prosto do pierwszych świateł na których skręcamy w lewo i po 50 metrach znów w lewo, wychodząc na ulicę Pomorską.
 • Z Gdyni ( dzielnice Pogórze, Grabówek) autobus nr 141, wysiadamy na drugim przystanku na ulicy Warszawskiej, 200 metrów prosto i na skrzyżowaniu ze światłami w prawo, zaś po 50 metrach w lewo i wychodzimy na ulicę Pomorską.

SKM:

 • Należy dojechać do Gdyni Głównej lub Wzgórza św. Maksymiliana.
 • Z każdego z tych miejsc można dojść do Szkoły w ciągu 8 min.
 • Przed Dworcem SKM Gdynia Główna wsiadamy w autobusy: 190, 137 i kierujemy się na Witomino, dalszy opis jak wyżej przy dojeździe z kierunku Gdynia Centrum.
 • Ze Wzgórza św. Maksymiliana kierujemy się na piechotę w kierunku pętli autobusowej przy Węźle Cegielskiej, następnie zaś w kierunku ulicy Warszawskiej na której przy pierwszych światłach skręcamy w lewo, pod górę w ulicę Nowogrodzką. Po 50 metrach skręcamy w lewo i jesteśmy na ulicy Pomorskiej przed Szkołą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *